Dronoid Hermes V8MT obdržel souhlas Úřadu pro civilní letectví pro lety BVLOS

S potěšením oznamujeme, že 24. dubna 2020 jsme obdrželi Rozhodnutí LBSP-2.8013.28.2020.ULC.1 a SOUHLAS č. 59/0/A/2020 pro provozní a automatické lety mimo vizuální viditelnost BVLOS pomocí bezpilotního letadla HERMES V8M s registračním číslem SP-YHMS.

Postup byl proveden úředníky ULC (Úřad pro civilní letectví) za přítomnosti PAŻP (Polská agentura pro letovou navigaci) a konala se na letišti pro drony Varšava Wilanów. Obejmowała szczegółową weryfikację poszczególnych systemów pokładowych dronoida #HERMES V8M – w tym pracy transpondera ADS-B oraz zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Technické možnosti platformy ve vztahu k informacím uvedeným v technické specifikaci byly pečlivě analyzovány a účinnost nouzových postupů byla potvrzena.

Děkujeme panu Sławomíru Huczałowi, náš hlavní konstruktér, všem letovým inženýrům  a technikům za jejich příspěvek k úspěchu projektu a zástupcům ULC a PAŻP za jejich důvěru a strávený čas.

  
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 619x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz