Hnědouhelný prach

Vattenfall Europe

Vzrůstající ceny paliv zatěžují každou firmu. A zvláště energeticky náročné podniky jsou nuceny snižovat náklady na energii, aby z dlouhodobého hlediska zůstaly konkurenceschopné. Díky našim průmyslovým briketám z hnědého uhlí Vám firma Vattenfall nabízí spolehlivou a cenově výhodnou alternativu paliv, abyste i v budoucnu zůstali...
Více informací zde
 

Hnědouhelný prach jako palivo

Lužický hnědouhelný prach je moderním energetickým zdrojem pro kotlová a procesní spalovací zařízení. Vysoce zušlechtěné jemnozrnné palivo se vyznačuje svými vlastnostmi podobnými kapalinám. Jeho použití je rozmanité a manipulace nekomplikovaná.
Více informací zde
 

Snižte své náklady na energii

Celosvětově stoupající poptávka po ropě a plynu má dalekosáhlý vliv na vývoj cen a jistotu zásobování. V důsledku vysoké závislosti na importovaných energiích pociťuje mnoho podniků drastické následky tohoto vývoje. Lužický hnědouhelný prach z Vattenfall vám nabízí způsob jak uniknout rostoucím nákladům.
Více informací zde
 

Osvědčené a efektivní použití

Lužický hnědouhelný prach má pevné místo v komunálním a průmyslovém procesním a kotlovém spalování. Palivo se již léta úspěšně používá k výrobně procesního tepla a topného plynu, např. v průmyslu cementu a vápna, v míchačích asfaltu a rovněž v sušících zařízeních pro minerální sypké materiály.
Více informací zde
 

Plnění a vefukování

Technika zařízení: Plnění a vefukování. Skladovací a dopravní systém pro hnědouhelný prach.
Více informací zde
 

Spolehlivě a pohodlně

Zásobování lužickým hnědouhelným prachem se uskutečňuje po silnici ve vozidlech pro přepravu sypkých materiálů nebo po železnici ve speciálních nádobách. Transport, manipulace a přívod paliva se realizuje čistě a ekologicky v uzavřeném systému. Veškeré předzásobení a doprava k hořáku se provádí pneumaticky stlačeným vzduchem.
Více informací zde


Objednávkový formulář - hnědouhelný prach

Pokud vás naše nabídka zaujala, není nic snazšího než si dané zboží objednat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře...
Více informací zde


 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 3763x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz