Lausitz Energie Bergbau AG Europe

Vzrůstající ceny paliv zatěžují každou firmu. A zvláště energeticky náročné podniky jsou nuceny snižovat náklady na energii, aby z dlouhodobého hlediska zůstaly konkurenceschopné. Díky našim průmyslovým briketám z hnědého uhlí Vám firma Lausitz Energie Bergbau AG nabízí spolehlivou a cenově výhodnou alternativu paliv, abyste i v budoucnu zůstali ekonomicky úspěšní. Jako silný partner Vám stojíme po boku s nabídkami podle Vaší individuální potřeby a s rozsáhlým know-how.


Vítejte u firmy Lausitz Energie Bergbau AG

Lausitz Energie Bergbau AG je třetí největší energetický podnik v Německu a zároveň součást mocné evropské síly. Koncern má své místo v rámci celého energeticko-hospodářského řetězce tvorby hodnot. K hlavnímu oboru činnosti firmy Lausitz Energie Bergbau AG patří těžba tuzemského hnědého uhlí, jeho přeměna na elektrickou energii a výroba elektrické energie v jaderných elektrárnách, z černého uhlí, plynu a z vodní energie a také z obnovitelných energetických zdrojů. Součástí našich aktivit je také doprava a obchod s energií a rovněž zásobování našich zákazníků obchodovatelnými produkty elek¬trické energie, teplem a službami, které mohou být přesně přizpůsobeny Vašim požadavkům.

Obchodní úspěch vyžaduje dostatek energie. Jako dlouhodobě dostupná surovina odolná proti krizi je hnědé uhlí nejdůležitějším zdrojem energie ve střední Evropě. Kombinaci energie z konvenčních a obnovitelných zdrojů bude také v budoucnu hrát významnou úlohu. Již v současné době stanovuje firma Lausitz Energie Bergbau AG měřítka pro bezpečné a ekologické zásobování energií - díky efektivní technice těžby a nepřetržité rekultivaci, stálé optimalizaci našich výrobních zařízení a výstavbě pilotních elektráren s odlučováním oxidu uhlíku a dalších škodlivých látek v emisích.
 

Energie na míru

Díky našim kvalitním palivům ze zušlechtěného hnědého uhlí vytváří firma Lausitz Energie Bergbau AG jedinečnou nabídku energie pod jednou střechou, která je tak diferencovaná podle požadavků našich zákazníků. Naším úkolem je zlepšování konkurenceschopnosti, životního prostředí a kvality života našich zákazníků pomocí efektivních řešení a prvotřídního servisu. Využijte výhod hnědouhelných briket z kraje Lausitz.

 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 3725x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz