Ziskané ocenění

 

Ceny a ocenění Spartaqs


Díky spolupráci s ústavy, univerzitami a uniformovanými službami získala společnost zkušenosti a znalosti, které jí umožnily vytvářet řešení zaměřená na mnoho průmyslových odvětví, hospodářství a obrany. Splňují očekávání nejnáročnějších zákazníků a jejich inovace ocenila řada nezávislých odborníků, kteří ocenili Spartaqs prestižními oceněními.
 

 


 

Spartaqs je vítězem mimo jiné:

Cena Innovation Award 2016 za inovativní projekt multitasking dronů na ekonomickém fóru Emirates & Europe;

Polská cena za inovaci 2017 pro Spartaqs v programu provozovaném Polskou agenturou pro podnikání a redaktory, Podnikatelského fóra v Dzienniku Gazeta Prawna a Biznes Plus v Gazetě Wyborcza.

Ocenění Lídr Státní bezpečnosti 2018 Inovativní společnost pro státní bezpečnost, Diamantový lídr Státní bezpečnosti 2018 za neviditelný dronoid Prometheus a Vedoucí státní bezpečnosti 2018 za podvodní dronoid Deep Guard a pozorovací dronoid OWL Vision.

Ve stejném roce společnost obdržela „Zvláštní cenu prezidenta Targi Kielce na MSPO 2018 za dronoid Prometheus.“

V roce 2019 cenu získal Spartaqs Ocenění „Industry 4.0 It Works!“ ocenění „State Security Leader 2019 for the Hermes V8M transport dronoid“, jakož i dvě ocenění a dvě vyznamenání v soutěži Good Design 2019 – Hlavní cena „Dobrý design 2019“– Cena Institutu průmyslového designu v kategorii Nové technologie pro dronoid Hermes V8M“;

Zvláštní ocenění „Vzor roku pro udržitelný rozvoj 2019 – ocenění KGHM Polska Miedź S.A. za dronoid Hermes V8M“.
    
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1177x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz