Snižte své náklady na energii

Celosvětově stoupající poptávka po ropě a plynu má dalekosáhlý vliv na vývoj cen a jistotu zásobování. V důsledku vysoké závislosti na importovaných energiích pociťuje mnoho podniků drastické následky tohoto vývoje. Lužický hnědouhelný prach z Vattenfall vám nabízí způsob jak uniknout rostoucím nákladům.

Hnědouhelný prach se již léta vyznačuje vysokou stabilitou cen. Dlouhé doby platnosti smluv zajišťují možnost kalkulování nákladů na energie a dlouhodobou jistotu zásobování. Díky osvědčeným konverzním opatřením mohou i provozovatelé stávajících zařízení profitovat ze zřetelně výhodné ceny hnědouhelného prachu.

Toto vysoce jakostní palivo je zřetelně levnější než ropa a plyn a je k dispozici dlouhodobě. Více než 10 miliard tun hnědého uhlí uloženého v Lužickém revíru má gigantický energetický potenciál. Domácí energetický zdroj se dobývá bez subvencí a je k dispozici generacím.
 

Inteligentně kombinovatelný

Použití lužického hnědouhelného prachu umožňuje - v závislosti na příslušném spalovacím zařízení - také tepelné zhodnocení zbytkových látek ve větších množstvích. Tak se minimalizují náklady na likvidaci a zdroje se využívají s energetickou efektivitou. Montáž moderních hořáků pro vícesložkové spalování nabízí doplňkově maximum nezávislosti a flexibility při volbě standardního paliva. Pro vaše individuální potřeby vám poskytneme řešení ušitá na míru.


 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 3300x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz