Spolehlivě a pohodlně

Zásobování lužickým hnědouhelným prachem se uskutečňuje po silnici ve vozidlech pro přepravu sypkých materiálů nebo po železnici ve speciálních nádobách. Transport, manipulace a přívod paliva se realizuje čistě a ekologicky v uzavřeném systému. Veškeré předzásobení a doprava k hořáku se provádí pneumaticky stlačeným vzduchem.


Kapacita skladu paliv by měla být dimenzována minimálně na třídenní provoz při plném zatížení. Sila pro hnědouhelný prach jsou vybavena nezbytnými konstrukčními a přístrojovými bezpečnostními zařízeními dle příslušných směrnic. Speciální dávkovači zařízení dopravuje hnědouhelný prach zcela automaticky a s měřenou přesností do spalovacího zařízení.

Palivo, transport a vykládka jsou součástí naší nabídky, která je individuálně přizpůsobena vašim požadavkům. Na základě přání a oblasti použití provádí Vattenfall také odvoz vzniklého popelu. Nabízíme vám spolehlivost a jistotu dodávek, abyste se tak mohli zcela soustředit na svůj hlavní obor činnosti.

Vattenfall má k dispozici desítky let trvající know- how v oblasti zacházení s hnědouhelných prachem a ve všech záležitostech stojí na vaší straně se zkušenými a výkonnými partnery. Udělejte krok k efektivnímu snížení nákladů: navažte s námi kontakt prostřednictvím oficiálního zastoupení pro ČR a SR se společností Free Company (viz. kontakt).

 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 2850x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz