O nás

FreeCompany s.r.o. se specializuje na distribuci jedinečných a bezkonkurenčních bezpilotních létajících, plovoucích a jízdních systémů.

Distribujeme drony firmy Spartags, která je složena z projektantů a konstruktérů s dlouholetými zkušenostmi ve vývoji a implementaci moderních technologií, se zvláštním zaměřením na oblast bezpilotních systémů.
 


Společnost navrhuje mechanické konstrukce, software a elektroniku a má autorská řešení, která vám umožní nabídnout technologii na celosvětově jedinečné úrovni.
Spartaqs se vyznačuje tím, že všechny projekty a technologická řešení jsou vytvořeny od nuly vlastní projekční a konstrukční kanceláří. Zejména se jedná o klíčové komponenty, jako je elektronika, přenosové a šifrovací protokoly, algoritmy letové autonomie, stejně jako další důležité části. To umožňuje realizovat zakázky na velmi vysoké úrovni. Společnost vyvíjí systémy založené převážně na materiálech a zdrojích domácího původu.

S radostí se připojuejeme k mottu:

"BEZPEČNOST BEZ KOMPROMISŮ"
 
V roce 2016 společnost Spartaqs získala ocenění Innovation Award 2016 za inovativní víceúčelový projekt dronů na ekonomickém fóru Emirates & Europe.
Na podzim téhož roku výrobky společnosti měly premiéru na mezinárodním veletrhu v Dubaji a byly prezentovány v mezinárodním měřítku. Společnost také získala certifikaci

Made in Poland udělovanou nejlepším polským výrobcům.
 
V roce 2017 firma Spartaqs získala polské ocenění za Inovace 2017 v programu provozovaném polskou agenturou pro podnikání a redakční radou Podnikatelského fóra v deníku Journal of Legal and Business Plus v novinách Gazeta Wyborcza.

Systémy a zařízení byly vyvinuty mimo jiné díky úzké spolupráci s Karpatským střediskem pro podporu pohraniční stráže ve městě Nowy Sącz a byly testovány po mnoho měsíců za reálných provozních podmínek (déšť, sníh, poryvy větrů či málo viditelné podmínky). Systémy řešení a zařízení společnosti rovněž ocenily instituce jako např.: Úřad pro ochranu vlády, Ústřední úřad pro vyšetřování, Pohraniční stráž a Policie. 


10-12 května 2017 firma Spartaqs byla pozvána k účasti na diskuzi "Drony – technologie pro lidi a ekonomiku", která se konala na Evropském Hospodářském Kongresu v Katovicích. Na této prestižní akci, které se zúčastnilo více než 8 000 návštěvníků z Evropy i světa, představila společnost svou vizi budoucnosti dronů a jejich místo v našem každodenním životě.

Spartaqs také navrhl zavedení nové kategorie a pojmenování pro tento typ automatizovaného zařízení, které mohou plnit úkoly bez lidského zásahu. Spartaqs používá název "DRONOIDY" k jejich specifikaci v civilních profesionálních aplikacích. Tento název si klade za cíl odlišit profesionální zařízení od hraček a jiných amatérských létajících konstrukcí.


 
 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 2695x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz