Spartaqs

Firma Spartaqs vznikla v roce 2014. Spartaqs se specializuje na realizaci zakázek a technologických projektů šitých na míru konkrétním potřebám a požadavkům klienta.
 
 

Spartaqs je zvláště aktivní v oblasti trhu bezpilotních létajících, plovoucích a hnacích lodí, navrhujících Dronoidy. Profesionální automatizovaní roboti s více úkoly, kteří mohou provádět úkoly bez lidského zásahu. Nejdůležitější vlastností dronoidů Spartaqs je úroveň redundance bezpečnostních systémů, která nemá obdobu v jiných řešeních, což bylo vyjádřeno také v mottu společnosti:
 
 
BEZ KOMPROMISŮ

 
Všechny projekty a technologická řešení konstrukční kanceláře Spartaqs jsou vytvářeny od nuly.

Firma Spartaqs spolupracuje s Kielce University of Technology, zejména s Katedrou informačních technologií a zbraní. Díky tomu jsou schopni realizovat projekty s velkým potenciálem, založené na nejnovějších technologiích i vědeckém potenciálu a zkušenostech.

Bezpečnost a inovace

Na bezpečnost Spartaqs UAV dohlíží mimo jiné vyspělé systémy detekce překážek, které fungují ve dne i v noci a v obtížných podmínkách. Realizace úkolu je řízena z úrovně základny a mobilní velitelské stanice, jakož i proprietárních ručních počítačů, které jsou nedílnou součástí systému DRONET pro správu celého dronového systému Spartaqs. Zavedené bezpečnostní postupy a analýza rizik provedené Úřadem pro civilní letectví a PANSA se promítly do významné výhody Spartaqs na polském trhu UAV z hlediska kvality dronoidů a bezpečnosti zavedené v našich řešeních.

Klíčovou výhodou naší inovace je připravenost našich systémů plnit složité úkoly ve všech terénních a povětrnostních podmínkách i v hustém městském rozvoji. Zatímco drtivá většina dronů dostupných na dnešním trhu není schopna pokračovat ve své misi po selhání GPS, naše řešení umožňují bezpečnou implementaci úkolu díky nadbytečnosti klíčových systémů řízení letu, pokročilé avioniky na palubě a našeho vlastního systému rádiových majáků a značek, speciálně navržených pro výkon mise rozvoje měst. 
Bezpečný let nad městem

Spartaqs navázal spolupráci s nemocnicí CSK MSWiA a jako první v Evropě uskutečnil úspěšný transportní let mezi dvěma nemocnicemi v centru města.

V průběhu několika měsíců jsme provedli řadu testů a pilotních letů pod dohledem státních orgánů odpovědných za řízení vzdušného prostoru, abychom mohli vypracovat složité bezpečnostní pokyny k letu a podrobit naše struktury dronů extrémně náročným bezpečnostním a certifikačním testům. Potvrzují skutečnost, že naše dronoidy jsou zařízení připravená na složité mise v městském prostředí, která budou plnit své úkoly při zachování vysokých bezpečnostních standardů bez ohledu na obtížné povětrnostní podmínky.


Kontaktní informace najdete zde


   
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1149x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz