O firmě Lausitz Energie Bergbau AG

Jsme rádi, že vám můžeme představit našeho váženého partnera firmu Lausitz Energie Bergbau AG. Freecompany tedy představuje svého partnera z Lužic:

POKRAČOVÁNÍ TRADICE V MODERNÍM STYLU

Briketování hnědého uhlí má v Lužici již téměř 150letou tradici. Lausitz Energie Bergbau AG pokračuje v tradici na místě, kde existovalo více než 100 továren na výrobu briket. Továrna na výrobu briket Schwarze Pumpe je dnes jedinou na východě Německa. Zde jsou vyráběny z téměř pěti procent surového hnědého uhlí, vytěženého v lužické oblasti, brikety a průmyslová paliva.

Celý výrobní komplex je nejmodernější svého druhu v Evropě a splňuje nejpřísnější požadavky na bezpečnost práce a ochranu životního prostředí a na kvalitu paliv. Zpracováním, sušením a tvarováním hnědého uhlí je během výrobního procesu dosaženo zvýšení výhřevnosti a zlepšení užitných vlastností.

Lužické brikety REKORD jsou vyráběny bez použití pojiv. Obsahují přirozený nízký podíl síry a popílku a vyznačují se vynikající výhřevností. Lze je snadno zapálit, optimálně hoří a dlouho uchovávají žár. Jejich tvarová stálost a nízký otěr umožňují snadnou manipulaci.
 

 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 4054x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz