Dronoidní systém transportu - moderní přeprava zásilek

Dronoidní Systém Transportu (DST) byl vyvinut s cílem zvýšit efektivitu přepravy lékařských zásilek mezi destinacemi, které jsou zadány zákazníkem.
 
 


Systém je založen na specializované, proprietární infrastruktuře SPARTAQS, která zahrnuje síť základen NODů (Nest of Drones-NOD) a Dronomatů. Základny NOD jsou automatizované nabíjecí a úložné platformy pro bezpilotní dronoidy (BD). NODy shromažďují a přenášejí do Letového řídícího centra (LŘC) všechna servisní data a informace o aktuální dostupnosti jednotek čekajících na misi. Každý NOD pojme až 3 jednotky BD a modul majáku jako součást redundantního lokalizačního systému dronoidu v případě ztráty komunikace s GPS, GSM, WiFi.
 
Dronomaty se používají k odesílání a přijímání zásilky automaticky umístěné v nákladovém zásobníku BD.
 
Transportní mise jsou prováděny 3 specializovanými dronoidními platformami HERMES V8M, VECTOR V4S a mAREUS V6. V závislosti na hmotnosti zásilky a délce trasy systém vybere vhodnou platformu, která bude očekávat zásilku pro přepravu v příslušném dronomatu.Dronoidy určené pro DST jsou vícerotorové bezpilotní platformy určené pro přepravu zásilek. Jejich konstrukce se vyznačuje výjimečnou odolností a vysokou nosností, prodlouženou dobou letu a rozsáhlými operačními schopnostmi v náročných povětrnostních podmínkách. Byly kompletně navržené a vyrobené v Polsku, s ohledem na bezpečný a efektivní transport specializovaných lékařských zásilek.

Díky od základů vytvořené konstrukci poskytuje mimořádně dlouhý dosah, vysokou cestovní rychlost a automatizovaný letový systém umožňuje pracovat bez zásahu obsluhy, a to i v obtížných podmínkách.
 
Tyto platformy byly nakonfigurovány tak, aby bezpečně a rychle doručily lékařské zásilky v městském prostředí. Konstrukce umožňují kombinovat dlouhou vzdálenost, vysokou cestovní rychlost s výjimečnou přesností - klíčové pro lety v městských aglomeracích.


 
Systém umožňuje plně automatizovaný let bez účasti operátora - operátor dohlíží na let, ale nezasahuje do jeho řízení. Díky tomu je také možné létat za velmi obtížných povětrnostních podmínek, a to i za snížené viditelnosti.
 
Přiložený cargo modul umožňuje bezpečnou přepravu zdravotnických materiálů - zkušebních vzorků, biologického materiálu pro testování, krevních jednotek - za konstantních a teplotně sledovaných podmínek, jako je tomu u standardní automobilové přepravy. Kromě toho, dronoidní doprava se vyznačuje vyšší rychlostí přepravy ve městě ve srovnání s automobily, a speciální cargo modul umožňuje rychle a bezpečně naložit a vyložit nákladní kazety zdravotnickým personálem na platformě vzletu a přistání.
 
Flotilu, složenou z dronoidů HERMES V8M, VECTOR V4S a mAREUS V6, může ovládat prostřednictvím sítě Dronet provozovatel Letového řídícího centra. Síť Dronet umožňuje řídit a spravovat celou flotilu transportních dronoidů z jednoho místa.
 

Další fotografie Dronomatu
 
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

Všechny fotografie z galerie Dronoidní systém transportu

Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1219x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz