První zahraniční mise dronů Spartaqs s využitím globálního systému DRONET

Český portál Hasičovo v článku: "První zahraniční mise dronů firmy Spartaqs s využitím globálního řídícího systému DRONET byly úspěšné!” představuje globální systém řízení dronů firmy Spartaqs, jehož schopnosti byly představeny zástupcům IZS z Moravskoslezského kraje během prezentace v Raškovicích na území České republiky.

Článek také popisuje požární dronoidy systému Fire Fighter, které díky použití speciálních kompozitů a použití pokročilých systémů mohou pracovat v obtížných podmínkách, ke kterým dochází během akce hasičů, urychlují její průběh a přispívají k záchraně lidského života.

 

Více informací najdete v článku zde:
https://www.hasicovo.cz/cs/zpravy/prvni-zahranicni-mise-dronu-spartaqs-s-vyuzitim-uspesneho-globalniho-ridiciho-systemu-dronet-byly-uspesne?fbclid=IwAR3PiwJrd-T3Y6uiUuVHJz3Lzip_iMaRqQcrS1UKrZLi4IyMKru8c1aGt5E



 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 653x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi





Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz