Spartaqs Group na Amsterdam Drone Week 2020

Dnes (1. prosince) začíná Amsterdam Drone Week 2020, nejdůležitější dronová událost v Evropě, která bude trvat až do 3.prosince. V souvislosti s pandemií se letošní ročník uskuteční online a každý, kdo se zajímá o průmysl dronů, bude mít možnost zúčastnit se akce, aniž by opustil dům.

3.prosince pan Adam Rorbek, generální ředitel Spartaqs, bude mluvit na "UAVery Polish. Seznamte se s vynálezci nacházejícími řešení", představující technologické možnosti společnosti:

• Hermes V8 – dronoid cargo, certifikovaný pro lety BVLOS (verze V8MT – Medical Transport – pro lékařský transport), který byl jedním z prvních BSP v Evropě, který se vznesl s lékařským nákladem nad velkým evropským městem a převáží vzorky pro testování mezi nemocnicemi ve Varšavě,
• Dronoidní Systém Transportu (DST) - první automatizovaný systém přepravy balíků v Polsku založený na vyhrazené, autorské infrastruktuře SPARTAQS síti NODů* a Dronomatů*, dronoidů a ultralehkých letadel řízených ze střediska řízení letu systémem DRONET.

 
Více o Amsterdam Drone Week a možnostech akcí, které jsou k dispozici na adrese:
https://www.amsterdamdroneweek.com


Videozáznam dopravního letu dronoid Hermes V8MT nad Varšavou: 
Video z prvního testu Dronoidního Systému Transportu - zkušební přeprava zásilek dodaných dronoidy firmy Spartaqs mezi letištěmi Katowice-Muchowiec a Ostrów Wielkopolski:


 
Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1305x


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz