Aktuality ze světa Dronoidů

Další fáze testování na platformě prototypu dronoidu Heracles V8ASD skončila

16. dubna tohoto roku jsme dokončili další fázi testování na platformě prototypu dronoidu Heracles V8M pro antiseptický postřik s UV. Cílem zkoušek bylo prozkoumat stabilitu letu a zkontrolovat správnou funkci postřikovačů a rozsahu dezinfekčního pole subsystémů používaných v nepříznivých povětrnostních podmínkách – silných bočních poryvů větru až 12 m/s.

Dronoidy v boji proti COVID-19 v televizi TVN Fakta

Během pandemie corona viru se firma Spartaqs rozhodla přizpůsobit své produkty v boji proti COVID-19. Za tímto účelem společnost Spartaqs vytvořila levné verze svých dronů, aby byly přístupnější na trhu.

Dronoidy Spartaqs na X Edycji Światowego Forum Miejskiego w Abu Zabi

Dronoidy Spartaqs na X. Světovém Fóru v městě Abú Dhabí X. Světové Fórum v Abú Dhabí bylo 8.-13. února 2020.Návštěvníci polského pavilonu a města Katovice se mohli seznámit s nabídkou firmy Spartaqs a prohlédnout si dronoidy Ares II V4S a Helidron II. Konstrukce dronoidů vzbudily velký zájem mezi shromážděnými.
 

Pozorovací dronoid OWL Vision nominován na Polskou cenu Inteligentní rozvoj 2020

S potěšením oznamujeme, že OWL VISION – „Automatizovaná dronoidní pozorovací platforma s hybridním energetickým systémem“ od firmy Spartaqs byla nominována naPolskou cenu Inteligentního rozvoje 2020v kategorii Inovativní technologie budoucnosti.
 

Venture Café #9 Hacking Our Lives s účastí Spartaqs Group

„Naším posláním je spojovat inovátory, aby se věci staly!“ Tato mise byla přijata organizátory The Thursday Gathering – program, networking iniciativa vytvořená Venture Cafe – globální inovační podporu hnutí vzniklou v Bostonu v Cambridge Inovační centrum.

Zástupci Vysoké školy technologicko-přírodovědecké z Bydgoszczi ve Spartaqs

Ve dnech 27.-28.listopadu 2019, jsme na dvoudenní pracovní návštěvě v sídle Spartaqs hostili zástupce Vysoké školy technologicko-přírodovědecké Jana a Jędrzeja Śniadeckých v Bydgoszczi, Dr. Inž. Damian Ledziński, mgr.inž. Gracjan Kątek, mgr inż. Karol Hartwig, Natalia Jerks, Marta Gackowska. Na setkání se diskutovalo o rozsahu společných projektů dronů společností Spartaqs a UTP, včetně projektu „roje” dronů, pomocí výroby dronoidů Squadron. Velice vám děkuji za vaši návštěvu a plodný společně strávený čas.

Automatizovaný zkušební let BVLOS dronoidu HERMES V8MT skončil úspěšně

Ve středu 20. listopadu 2019 ve zkušební oblasti středoevropského dronového demonstrátoru, který se nachází v oblasti Hornoslezsko-Zaglębiowska Metropoli, provedl Spartaqs první automatický let v režimu BVLOS s dronoidem vybaveným aktivním vysílačem ADS-B, který za letu vysílá palubní kód MODE-S.

Dvě ocenění v soutěži „Dobrý vzor 2019“ pro Spartaqs

Během slavnostního předávání cen ve 26. Vydání soutěže o Dobrý Design, které poctil svou návštěvou ministr kultury a národního dědictví Piotr Gliński, transportní dronoid Hermes V8M projektu Sławomír Huczały získal dvě ceny: 1. Hlavní cena Dodrý Design 2019 – Cena Institutu průmyslového designu v kategorii Nové technologie, 2. Speciální ocenění Model roku pro udržitelný rozvoj 2019 – ocenění KGHM Polska Miedź S.A.

Promluvme si o inteligentním městě! – Slawomir Huczała o městech budoucnosti

26.září 2019 se konalo první setkání série „Pojďme mluvit o inteligentním městě!“ organizované panem Tomaszem Rożkem z pořadu Věda. Líbí se mi to i Metropolis GZM. Tématem setkání byly bezpilotní vzdušné prostředky. Rozhovoru se zúčastnili Sławomir Huczała ze Spartaqs a Paweł Korzec z DroneRadar.

Představa dronoidů Spartaqs ve spolupráci s Vysokou školou technologicko-přírodovědeckou v Bydgoszczi

15.října 2019 proběhlo setkání zástupců Spartaqs s rektorem Vysoké školy technologicko-přírodovědecké v Bydgoszczi Profesorem Dr. Hab. Inż. Tomaszem Topolińskim. Cílem setkání bylo definovat rozsah spolupráce mezi UTP v Bydgoszczi a Spartaqs v kontextu dalšího rozvoje technologie v držení společnosti.

Celkový počet článků: 50


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz