Aktuality ze světa Dronoidů

Jak používat drony ve finančních službách?

V prosinci 2018 jsme uspořádali konferenci Central European Digital Payments. Sławomir Huczała, hlavní konstruktér skupiny Spartaqs a její spolumajitel v rozhovoru se Sławomírem Kosielińským, předsedou představenstva nadace Mikromakro Institute, představil směry pro vývoj dronoidů (létajících robotů), poté poukázal na právní a technologická omezení myšlenky „létajícího bankomatu“ a oznámil přípravu jezdícího robota jako platebního terminálu, který může v létě 2019 začít obsluhovat zákazníky v jedné z restaurací v Toruni.

Spartaqs na 4. Konferenci Optoelektroniky

Spartaqs Sp. z o.o. byla pozvána k účasti na 4. Konferenci Optoelektroniky v hotelu Windsor v Jachrance ve dnech 14.-15.listopadu 2018, jejímž mottem bylo „Fotonika vedoucí technologie 21.století”. Adam Rorbek představil úspěchy naší společnosti, včetně projektu neviditelného dronoidu Prometheus s disperzními štíty.

Spartaqs na veletrhu PAIH EXPO 2018

Spartaqs na 1. Fóru pro podporu polského podnikání v zahraničí „Chceme povzbudit podnikatele, aby šli na rizikovější trhy než na evropské trhy,“ uvedla ministryně pro podnikání a technologie Jadwiga Emilewiczová, která otevřela první fórum na podporu polského podnikání v zahraničí – PAIH EXPO 2018, které se konalo 25. října 2018 v Národním PGE ve Varšavě.

Spartaqs na Trzích Hranice 2018

24.-25.října 2018 se v prostorách lublinského veletrhu konala druhá Východní konference a veletrh ochrany hranic „HRANICE“. Bezpečnost hranic na východním křídle Evropské unie a související výzvy, přehled současného stavu modernizace vybavení polských pohraničních služeb a infrastruktury na podporu ochrany hranic, umístění a úloha letišť v polském pohraničním systému – to jsou některé z otázek, které byly vzneseny v letošním roce.

Spartaqs na DroneTech 2018

Na našem stánku během světového setkáníDrone Tech 2018 v Toruni (19 . – 20 října 2018) se můžete seznámit s nabídkou společnosti a vidět příklady návrhů bezpilotních dronů. Sławomír Huczała, spolumajitel a hlavní konstruktér společnosti a expert Polské Komory bezpilotních systémů se zúčastnil diskusního fóra „Vývoj polského bezpilotního a autonomního průmyslu v kontextu U-Space“.

Spartaqs na setkání skupiny GZM

10. října 2018 se v Katovicích konalo setkání pracovní skupiny 10/10, jejímž úkolem bylo definovat rozsah a specifikaci prvních dronů ve slezské metropoli. Tyto služby budou zahrnovat monitorování zdrojů smogu, detekci a sběr dokumentace nelegálních skládek a zkušební transporty zásilek.

Setkání v Dubaj Internet City

Zástupci Spartaqs se zúčastnili setkání se zástupci Dubai Internet City v Polsku, které se konalo 24.09.2018 ve Varšavě. Jednalo se o první setkání svého druhu pořádané Úřadem pro zahraniční obchod PAIH (Polská investiční a obchodní agentura) v Dubaji.

Cena prezidenta Kielce veletrhu na MSPO 2018 pro Spartaqs

Ve dnech 4.-7. září 2018 se Spartaqs poprvé zúčastnil Mezinárodního výstavy obranného průmyslu v Kielcích 2018 a představili své technologie mezinárodnímu publiku. S produkty společnosti se bylo možné seznámit na dvou stáncích – uvnitř i vně veletržní haly.

Seminář „Kosmické regiony v evropském hospodářství“

„Kosmické regiony v evropském hospodářství” bylo tématem semináře, který se konal 23. června u příleřitosti Svátku Lubelského vojvodství. Zástupci ze světa byznysu, vědy a místní samosprávy Lubelského vojvodství byli pozváni k účasti na akci. Jedním z účastníků diskuse byl pan Sławomír Huczała, spolumajitel a hlavní stavitel Spartaqs Sp. z o.o.

Spartaqs Sp. . z o.o. Lídr bezpečnosti státu

Během letošního slavnostního předávání cen pátého ročníku soutěže„Lídr bezpečnosti státu – Inovace v oblasti bezpečnosti a obrany“ obdrželi paní předsedkyně Aleksandra Borowská a pan Sławomír Huczała, spolumajitel a hlavního konstruktér společnosti Spartaqs, pět cen. Porota v kategorii „Inovativní produkt“ ocenila bezpilotní dronoidy Spartaqs třemi soškami...

Celkový počet článků: 50


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz