Aktuality ze světa Dronoidů

Spartaqs – iLOT – dohoda o spolupráci

S potěšením Vám oznamujeme, že Spartaqs Sp. z o. o. podepsal smlouvu o spolupráci s Leteckým institutem. Spolupráce je zaměřena na společný vývoj nových technologických řešení, a to i v oblasti bezpilotních vzdušných prostředků . Spolupráce bude rovněž prováděna v oblasti výzkumu a vývoje zaměřeného na hledání nových technologických řešení v různých průmyslových odvětvích a ekonomikách. Řešení vyplývající z této spolupráce budou podléhat společným patentům a komercializaci.

Spartaqs – Aerobits – dohoda o spolupráci

Firma Spartaqs Sp. z o.o  podepsala smlouvu o spolupráci s. Aerobits Sp. z o.o. ze Štětína. Společnosti spolupracují na systému analýzy letového provozu a lokalizačním systému, který bude použit v bezpilotních vzdušných systémech – BSP. Účelem spolupráce je rozvíjet technologie držené stranami v rámci společného podniku.

Konference InSec 2017

Ve dnech 15.-16.listopadu 2017 se uskutečnila ve Varšavě Mezinárodní výstava a konference o bezpečnosti hranic a vnitřní bezpečnosti InSec 2017, ve ktré se Spartaqs zúčastnil jako vystavovatel. Čestnou záštitu této akce, jejíž program byl vypracován po konzultaci s Ministerstvem zahraničních věcí...

Polská cena za inovace 2017 pro Spartaqs

S potěšením oznamujeme, že Spartaqs se zařadil k nejinovativnějším subjektům v Polsku a byl oceněn „Polish Innovation Award 2017„, v kategorii Innovative Company, za Dronoidy – Profesionální, Víceúčelové drony. Slavnostní předání cen se konalo na 5. Polském podnikatelském kongresu v Zielonej Górze ve dnech 26.-27.10. 2017 organizovaným Polskou podnikatelskou agenturou a redakční radou „Podnikatelské fórum“ v „Denníku Právní noviny“ a „Byznys Plus“ v denníku „Gazeta Wyborcza“.

Veletrh HRANICE 2017

Ve dnech 25.-26.října 2017 se v Lublinu konala Východní konference a veletrh ochrany hranic „HRANICE“. Hlavním tématem akce byla těsnost hranic na východním křídle Evropské unie, a s tím spojené výzvy, jakož i plánovaná modernizace vybavení polských služeb a pohraniční infrastruktury.

DroneTech Toruń 2017

Ve dnech 5.-6.října 2017 se v Toruni konalo druhé setkání DroneTech, kteréhose zúčastnila i firma Spartaqs. Stánek, kde společnost prezentovala svou nabídku a svůj technologický potenciál, se těšil velkému zájmu návštěvníků a jejich zvláštní pozornost přitahoval vlajkový produkt společnosti – Ares – dronoid vyrobený výhradně z uhlíkových vláken, určený především pro rychlý přístup na určené místo, dlouhou pracovní dobu a náročné úkoly, prováděné v náročných povětrnostních podmínkách.

Droniáda 2017 Krakov

Ve dnech 16.-17.června 2017 se v krakovském aeroklubu v Pobiednik Wielki (Malopolské Vojvodství) konala robotická přehlídka – Droniáda 2017. Akce se konala pod čestným patronátem starosty města Krakova, Jacka Majchrowskieho, vedoucího Národního bezpečnostního úřadu Paweła Solocha, státního tajemníka ministerstva zahraničních věcí Jarosława Zielinskiho a ministerstva pro rozvoj.

Technologický týden Gitex 2016

Ve dnech 16.-20.října 2016 se v Dubaji konal technologický veletrh GITEX Technology Week 2016, kterého se naše společnost zúčastnila společně se zbytkem polské delegace, včetně zástupců mnoha vládních institucí a výzkumných subjektů. Spartaqs měl na veletrhu možnost prezentovat svá technologická řešení v oblasti bezpilotních vozidel MALE.

Konference Síla synergie

Firma Spartaqs Sp. z o.o. byla pozvána k účasti na konferenci shrnující projekt „Síla Synergy“, realizovaný díky podpoře norských fondů. Konference se konala v Zakopaném ve dnech 04-06.11.2015. Cílem projektu bylo spolupracovat mezi pohraniční stráží, Ústředním úřadem pro vyšetřování a Agenturou pro vnitřní bezpečnost v boji proti přeshraniční a organizované trestné činnosti.

Festival BOR 2015

Firma Spartaqs Sp. . z o.o. byla pozvána k účasti na konferenci „Bezpečnost osob, které jsou právně vystaveny ochraně před hrozbami ve 21. století“, která se konala na festivalech BOR ve Vojenském muzeu ve Varšavě.

Celkový počet článků: 50


Společnost FREE COMPANY se specializuje na dodávky paliv v oblasti průmyslové sféry a maloobchodu. Jedná se zejména o produkty významných středoevropských producentů briket, hnědého uhlí, černého uhlí a koksu. Věříme, že zde najdete všechny potřebné informace a budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

FREE COMPANY, s.r.o.
Krajní 438
739 34 Václavovice
Tel.: +420 553 034 152

E-mail: Info@freecompany.cz
www.freecompany.cz